ساعت های هوشمند طی سال های بازپسین زیاد سریع تر و سودمندتر شده اند و حال که بعضی از آن ها به گزینه های زیاد جذابی تبدیل شده اند. بسیاری از ساعت های هوشمند نزد کاربران محبوب شده اند و البته که هر کدام مزایا و معایبی دارند. بهترین ساعت هوشمند ۲۰۲۰ به طور مثال شرکت کوپرتینویی ساعت اپل واچ را با عملکردی تند و سازگاری عالی با ایستم آی او اس دارد و سامسونگ ساعت های هوشمند خودش را با طراحی فریم چرخشی و دایره ای عرضه می کند.

در این نوشتار قصد داریم بهترین ساعت های هوشمند که در سنه 2020 می توانید آن ها را خریداری کنید٬ به شما شناسایی کنیم.

اپل واچ سری 5

نسخه GPS از 400 دلار٬ سلولی از 500 دلار

سریع٬ کاربردی٬ مستقل و به اتفاق بهترین اپلیکیشن ها

apple watch5

اپل واچ محبوب ترین ساعت هوشمند حال حاضر است و سری 5 آن یک ترقی کلیدی دارد: یک نمایشگر دائم روشن. آن می تواند یک نوع نمایشگر جدید را در ساعت های هوشمند به ارمغان بیاورد. نمایشگری که نرخ رفرش متغیر را ارائه می کند. زمانی که شما از ساعت خویش استفاده نمی کنید٬ نرخ رفرش تفریق پیدا می کند. این به اپل فرمان دیتا است همان عمر باتری ساعته دودمان قبل را در این دودمان مدرن تر و قدرتمندتر پیوسته دهد.

اغلب موارد سایر بدون تغییر باقیمانده است: شما سری 5 را در یک نسخه ی کوچک 40 میلی متری و بزرگ تر 44 میلی متری می توانید بخرید. watchOS بسیار پرسرعت بوده٬ حائز واچ فیس های تعویض شدنی زیاد زیبا است و با یک لمس ساده شغل می کند.

اپل واچ از نظر ساختاری نیز برتری های زیادی دارد. پوشیدن آن آسوده است٬ سرعت بالایی دارد و اپلیکیشن های پایه ای نظیر آب و هوا که نیازمند ارائه ی اطلاعات زیاد دقیقی هستند٬ عملکرد خوبی دارند. در اینجا یک قابلیت ثبت نوار قلب نیز به دیوایس افزوده شده است. و البته سیستم حلقه نیز برای تناسب اندام زیاد عالی است و به شما کمک می کند هر روز انگیزه ای تازه برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود داشته باشید.

هواوی واچ جی تی 2

حدود 250 دلار

شگفت انگیز٬ عمر باتری دو هفته ای٬ طراحی شیک

ساعت هوشمند هواوی

هواوی واچ GT2 ساعت هوشمندی است که با یک فاکتور مهم می تواند تمام ساعت های سایر را شکست دهد: عمر باتری. هواوی می گوید آن به طور معمول کمینه یک یا دو هفته با هر بار شارژ دوام میاورد. در بررسی که ما اتمام داده ایم نیز نتیجه ی نسبتا مشابهی به دست آمد.

برخلاف سایر ساعت های هوشمندی که ارائه کننده ی عمر باتری بسیار هستند٬ این دیوایس از یک نمایشگر ابلک بهره گیری نمی کند و به یک نمایشگر تمام رنگی بهره می برد و ظاهری بسیار زیبا٬ به خصوص در یک نسخه ی فی با یک پاراگراف (لاتین) چرمی دارد. این دیوایس در دو نسخه عرضه می شود که نسخه ی اصلی آن 46 میلی متری٬ کمی بزرگ تر از نسخه های استاندارد بازار است. یک نسخه ی کوچک تر متعلق به نیز وجود دارد. تازه خوب اینکه هواوی واچ جی تی 2 با دو پلتفرم اندروید و آی او اس پیشه می کند٬ می تواند نوتیفیکیشن های گوناگون را به نکوداشتن به نمایش بگذارد و حتی حائز اسپیکرهایی با صدای بلند نیز هست.

سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2

حدود 250 دلار

با اندروید و آی او اس پیشه می کند٬ ظاهر زیبایی دارد و عمر باتری آن دو مساوی یک اپل واچ است

سامسونگ واچ

اگر نمی خواهید وارد ایستم اپل شوید٬ اما می خواهید یک ساعت هوشمند که تاریکی آن آسوده است٬ دارای عملکرد قابل اطمینان و نمایشگری قشنگ هست را خریداری کنید٬ گلکسی واچ اکتیو 2 می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد.

با قیمتی ارزان تر نسبت به اپل واچ٬ این ساعت موارد زیادی برای ارائه دارد. آن در دو نسخه ی 40 و 44 میلی متری عرضه می شود٬ دارای یک نسخه ی فولادی بسیار قشنگ است٬ عملکرد سریعی دارد٬ به خوبی ورزش ها را به صورت اتوماتیک معرفی و تعقیب می کند و طیف گسترده ای از فعالیت ها را پوشش می دهد. هرچند آن حجم یکسانی از اپلیکیشن های اپل واچ را ارائه نمی کند و بازخورد لمسی یکسانی نیز ندارد٬ اما اگر خیلی به جزئیات اهمیت ندهید٬ هیچ مشکلی پیش روی شما وجود نخواهد داشت.

سامسونگ گلکسی واچ

حدود 300 دلار

زیبا و ماندگار

r800

اگر نمی خواهید وارد ایستم اپل شوید٬ اما می خواهید یک ساعت هوشمند که تاریکی آن آسوده است٬ حائز عملکرد قابل اطمینان و نمایشگری قشنگ هست را خریداری کنید٬ گلکسی واچ اکتیو 2 می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد.

با قیمتی ارزان تر نسبت به اپل واچ٬ این ساعت موارد زیادی برای ارائه دارد. آن در دو نسخه ی 40 و 44 میلی متری عرضه می شود٬ حائز یک نسخه ی فولادی بسیار قشنگ است٬ عملکرد سریعی دارد٬ به خوبی ورزش ها را به صورت خودکار شناسایی و دنبال می کند و طیف گسترده ای از فعالیت ها را پوشش می دهد. هرچند آن حجم یکسانی از اپلیکیشن های اپل واچ را ارائه نمی کند و بازخورد لمسی یکسانی نیز ندارد٬ ولی اگر خیلی به جزئیات اهمیت ندهید٬ هیچ مشکلی قبل روی شما هستی نخواهد داشت.

سامسونگ گلکسی واچ

حدود 300 دلار

زیبا و ماندگار

گزینه ی دیگری که می تواند یکتا از بهترین ساعت های هوشمند سال 2020 باشد٬ گلکسی واچ اصلی است. این گجت پوشیدنی در دو نسخه ی 42 میلی متری و 46 میلی متری عرضه می شود. این دیوایس طراحی خودش را از Gear Watch به ارث اسیر است که شامل ظاهری خشن و یک فریم چرخان برای ناوبری در سیستم می شود.

این مهم است بدانید که ساعت های هوشمند سامسونگ برخلاف تلفن های هوشمندش٬ به سیستم عامل اندروید مجهز نیستند. آن ها پلتفرم Tizen خود این شرکت را اجرا می کنند. با این حال ساعت جدید گلکسی این شرکت زیاد روان است و عمر باتری دو روز یا بیشتر را ارائه می کند.

گارمین ویوو اکتیو 4

حدود 300 دلار

عمر باتری عالی با طراحی خشن

ساعت گارمین اکتیو4

اگر ساعتی را می خواهید که بتواند انتظارات شما از عمر باتری و اطمینان پذیر بودن را برطرف کند٬ گارمین ویوو اکتیو 4 احتمالاً همان گزینه ای باشد که می خواهید. آن از نمایشگر تمام رنگی که در دیگر ساعت های هوشمند به کار رفته بهره نمی برد٬ در عوض با یک گونه صفحه نمایش جدید حافظه در پیکسل قابل نگریستن در پایین تابش نور آفتاب به اتفاق است. این دیوایس ضمناً می تواند عمر باتری چند روزه را به کاربرانش ارائه کند. گارمین می گوید اگر از این ساعت در حالت هوشمند بهره گیری کنید٬ تا 8 روز با هر بار شارژ دوام می آورد٬ در حالی که ساعت های هوشمند معمولی یک یا حداکثر دو روز دوام می آورند. علاوه بر این٬ شما کلیدهای فیزیکی را در اختیار خواهید داشت تا این گجت پوشیدنی فقط با نمایشگر لمسی خودش قابل کاربرد نباشد.

این ساعت هوشمند در دو اندازه ی متفاوت حقیر و کبیر عرضه می شود الی بتوانید انتخاب مناسبی را نسبت به بعید موچ دست خویش داشته باشید.

همکاری اپل، گوگل و آمازون برای توسعه استاندارد خانه هوشمند

ساندبار جدید TCL با صدای دالبی اتموس مجازی معرفی شد

JBL سه ساندبار جدید را در ایفا ۲۰۱۹ معرفی کرد

ساعت ,های ,یک ,واچ ,هوشمند ,ی ,ساعت های ,های هوشمند ,نسخه ی ,عمر باتری ,می کند ,جزئیات اهمیت ندهید٬ ,داشت سامسونگ گلکسی ,عملکرد سریعی دارد٬ ,است٬ عملکرد سریعی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
teomibacpo vazhin faraazamini ictucounte daramadenterneti lunroverboo foodcontainer postcd titaniumdioxide anahita001