ساندبار لینک بارجی بی ال(Link Bar)مدل موفقی نبود و در آناندروید تی ویوگوگل اسیستنتبه طرز عجیبی با یکدیگر ترکیب شده بودند؛ اما از سویی دیگر عرضه ی چنین محصولی باعث می شود این شرکت از رقبای خود پیشی بگیرد. پس از عرضه ی لینک بار، روکو وآمازونهم ساندبارهایی را معرفی کردند که دارای سرویس هایتلویزیون هوشمنداختصاصی این شرکت ها بودند؛ اما تکلیف کاربری که ترجیح می دهد ساندبارش بدون سیستم عامل ها و سرویس های تلویزیون هوشمند باشد، چیست؟

برای این دسته از این افراد خبر خوبی داریم.جی بی الدرنمایشگاه ایفا ۲۰۱۹با دست پر حاضر شد و سه محصول جدید خود یعنی ساندبار بار 5.1 (JBL Bar 5.1 Surround)، بار 2.1 دیپ باس (JBL Bar 2.1 Deep Bass) و بار 2.0 آل این وان (Bar 2.0 All-in-One) را معرفی کرد؛ البته JBL قبلا هم ساندبار بار 5.1 را با قیمت ۶۰۰ دلار و ساندبار بار 2.1 دیپ باس را با قیمت ۲۵۰ دلار معرفی و عرضه کرده است. دو ساندبار جدید که قیمت آن ها به ترتیب ۵۰۰ و ۳۰۰ دلار است، جایگزین جدیدی برای مدل های کنونی این ساندبارها در بازار نیستند و تنها در کنار آن ها عرضه می شوند.

دو ساندبار جدید بار 2.0 آل این وان با قیمت ۱۸۰ دلار و ساندبار بار استودیو (Bar Studio) که اکنون در بازار موجود است، نیز جزو مدل های ارزان قیمت JBL محسوب می شوند. سه ساندبار جدید معرفی شده در ایفا ۲۰۱۹، پاییز امسال روانه ی بازار خواهند شد. در ادامه سه محصول جدید جی بی ال را به صورت مختصر معرفی می کنیم.

ساندبار بار 5.1

ساندبار بار ۵.۱ جی بی ال- JBL Bar 5.1 Surround

ساندبار5.1 جدید جی بی ال را می توان پادشاه ساندبارهای این شرکت نامید. این دستگاه ۵۵۰ وات قدرت دارد (قدرت مدل کنونی ۵۱۰ وات است) و از فناوری جالبی تحت عنوان MultiBeam بهره می برد که به ساندبار و ساب ووفر کمک می کند همراه با یکدیگر و بدون نیاز به بلندگوهای پشتی، صدایی شبیه صدای فراگیر ایجاد کنند. سیستم صوتی جدید نیز مانند سایر اسپیکرهای بی سیم جی بی ال، برای پخش موسیقی علاوه بر اتصالبلوتوثووای فای، ازکروم کستوAirplay2 هم پشتیبانی می کند. مدل ۲۰۱۹ ساندبار ۵.۱ جی بی ال هم مانند مدل قبلی خود باHDMI4ودالبیویژن سازگاری دارد و پورت اپتیکال نیز در آن دیده می شود. همان طور که قبلا گفتیم قیمت مدل جدید از ۵۰۰ دلار شروع می شود.

ساندبار بار 2.1 دیپ باس

ساندبار بار 2.1 دیپ باس جی بی ال- JBL Bar 2.1 Deep Bass

قیمت این ساندبار میان رده ی جی بی ال از ۳۰۰ دلار شروع می شود و مانند مدل کنونی ارزان قیمت تر خود ۳۰۰ وات قدرت دارد. بار ۲.۱ دیپ باس به جای فناوری MultiBeam فناوری مشابهی به نام Surround Sound دارد و مانند مدل جدید 5.1 از ویژگی هایی همچون ورودی و خروجی HDMI، پورت اپتیکال و بلوتوث برخوردار است؛ اما متاسفانه از وای فای پشتیبانی نمی کند.

ساندبار بار 2.0 آل این وان

ساندبار بار 2.0 آل این وان جی بی ال- JBL Bar 2.0 All-in-One

ساندبار ارزان قیمت جی بی ال ۱۸۰ دلار و توان آن هم تنها ۸۰ وات است و بدون ساب ووفر عرضه خواهد شد. این ساندبار از بلوتوث و ورودی HDMI برای اتصال با سایر وسایل استفاده می کند و فاقد وای فای و خروجی HDMI است. کاربران می توانند هر سه مدل جدید را در آمازون پیش خرید کنند.

منیع:

همکاری اپل، گوگل و آمازون برای توسعه استاندارد خانه هوشمند

ساندبار جدید TCL با صدای دالبی اتموس مجازی معرفی شد

JBL سه ساندبار جدید را در ایفا ۲۰۱۹ معرفی کرد

ساندبار ,جدید ,بار ,مدل ,بی ,قیمت ,جی بی ,ساندبار بار ,بی ال ,بار 2 ,5 1

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
enfejaar fanooskhials midonii magnowmetct mahtabvec panjarehtchubi tachraa alihossein cambdabawomb seeme98