مؤسسه آماری کانترپوینت (Counterpoint) به تازگی گزارشی درباره ی پنج برند پراستفاده کاربران آمریکایی در حوزه ی هدفون های بی سیم را منتشر کرده که آمار جالبی را ارائه می کند.

در این آمار شاهد صدرنشینیاپلبا هدفون های بی سیم ایرپادهستیم. طبق این آمار، ۵۷ درصد از کاربران آمریکایی استفاده از هدفون بی سیم ساختِ اپل را نسبت به برند های دیگر ترجیح می دهند. پس از اپل نیز به ترتیب برند هایBOSE،سامسونگ،سونیو برند زیرمجموعه ی اپل، یعنیBeatsقرار دارند.

Counterpoint Hearables brands us

براساس تحلیل نویسنده ی این گزارش، دلیل اصلی که کاربران به استفاده از هدفون های اپل روی می آورند، سادگی کارکرد و حمل پذیری راحت تر آن ها نسبت به مدل های سایر برند ها است.

توجه داشته باشید که نتایج به دست آمده حاصل رصد رفتار ۲۰۰ کاربر بوده است؛ بنابراین احتمالا آمار موردبحث در تعداد کاربران بالاتر مقداری متفاوت باشد.

ورود اپل به حوزه یپوشیدنی هابااپل واچو سپس ایرپاد، کاملا با موفقیت همراه بوده است و این موضوع را می توان در آمار ها به وضوح مشاهده کرد. طبق برخی تحلیل ها، درآمد اپل از فروش محصولات پوشیدنی اش به زودی از درآمد حاصل از فروش محصولات مک وآیپدپیشی خواهد گرفت؛ بنابراین دور از ذهن نیست اگر کوپرتینویی ها در آینده دستگاه های پوشیدنی دیگری را نیز به بازار عرضه کنند.

به طور کلی، دسته بندی هدفون های بی سیم در سه ماهه ی دوم ۲۰۱۹، فروشی ۲۷ میلیون واحدی را تجربه کرده است که از رشد ۵۶ درصدی این دسته بندی در هر فصل مالی خبر می دهد. عمده فروش محصولات یادشده نیز در آمریکا،اروپاوچیناتفاق می افتد.

دیدگاه خود را در این باره با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع:

همکاری اپل، گوگل و آمازون برای توسعه استاندارد خانه هوشمند

ساندبار جدید TCL با صدای دالبی اتموس مجازی معرفی شد

JBL سه ساندبار جدید را در ایفا ۲۰۱۹ معرفی کرد

های ,اپل ,هدفون ,برند ,کاربران ,ی ,هدفون های ,بی سیم ,های بی ,فروش محصولات ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
drahmadipharmacy maralstore javidjenerator sabasite skelhelkalin mahmood1355 kiamsnag1 frektalikhonar belbeaubdomsu