توئیتر در حالی این تصمیم را گرفت که بسیاری از کاربران شرور این شبکه اجتماعی با استفاده از هشتگ بنیاد صرع، شروع به انتشار تصاویر متحرک و حمله به کاربران صرعی کردند. بدین ترتیب بارگذاری تمامی فایل های PNG متحرک در توئیتر ممنوع شد.

به گزارش سرویساخبار فناوری و تکنولوژیتک نیوز و به نقل از Engadget، توئیتر همچنین در گزارشی خبر از انتشار یک باگ در این پلتفرم داده که باعث میشود تا کاربران بتوانند چندین تصویر متحرک را به توئیت خود اضافه کنند. این آسیب پذیری قادر است تا مکانیزم پخش خودکار (Autoplay) با فرمت APNG در توئیتر مختل کند.

پس از انتشار این موضوع توئیتر اقدام به حذف قابلیت اضافه کردن فایل های APNG به توئیت ها کرده است. این تصمیم همچنین برای کمک به کاربران مبتلا به صرع نیز گرفته شده است. این افراد به تصاویر متحرک و چشمک زن حساسیت دارند. البته این افراد در مقابل تصاویر گیف نیز آسیب پذیر هستند.

اکنون کاربران این پلتفرم تنها میتوانند از تصاویر گیف در توئیت خود استفاده کنند. هر چند که این تغییر تاثیری روی کاربران نخواهد داشت اما توئیتر اعلام کرده که اقدامات اخیر وی در جهت جلوگیری از بروز اتفاقات بد در آینده بوده است. برای جبران حذف فایل های APNG، توئیتر تلاش دارد تا امکان نوشتن متن روی گیف را در دسترس کاربران قرار دهد

منبع:

https://tech-news.ir/uploading-animated-images-on-twitter-has-been-banned.html

همکاری اپل، گوگل و آمازون برای توسعه استاندارد خانه هوشمند

ساندبار جدید TCL با صدای دالبی اتموس مجازی معرفی شد

JBL سه ساندبار جدید را در ایفا ۲۰۱۹ معرفی کرد

توئیتر ,کاربران ,تصاویر ,متحرک ,گیف ,های ,در توئیتر ,تصاویر متحرک ,فایل های ,این افراد ,به کاربران

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kajcomputer fakhtehfle negintby shamimybaran waterproof pouya2211 studyforturkey vistarayanie bia2hala