با توجه به تحریم های آمریکا علیه شرکت هواوی، این شرکت تمام تلاش خود را برای جایگزینی برنامه های کلیدی گوگل انجام داده است. هواوی برای این کار همکاری با توسعه دهندگان هندی را آغاز کرده و به زودی برنامه های جایگزین گوگل را معرفی خواهد کرد.

به گزارش سرویساخبار فناوریتک نیوز و به نقل از GSMArena، هواوی پس از اعمال تحریم های آمریکا و منع استفاده از گوگل پلی استور، گوشی های خود را بدون سرویس های گوگل به بازار عرضه کرد. پس از آن تلاش خود را برای یافتن جایگزینی انحصاری آغاز کرد. هواوی اپ گالری را منتشر کرد اما تعداد برنامه های کاربردی آن ناچیز بوده است. به همین دلیل هواوی با سازندگان هندی مشارکت کرده و آنها را ترغیب به توسعه برنامه هایشان در اپ گالری کرده است.

مدیر عامل هواوی در راستای اعلام برنامه های جایگزین افزود: بسیاری از برنامه ها از جمله اپ های ناوبری، پرداخت، بازی و پیام رسانی آماده انتشار هستند. اما ما باید جایگزینی برای برنامه های یوتیوب، جیمیل، گوگل پلی گیمز، گوگل مپس و پلی استور نیز تهیه کنیم. شرکت آنر که بعنوان زیر مجموعه هواوی فعالیت میکند تاکنون با توسعه دهندگان 150 برنامه برتر هندی مذاکره کرده است. هواوی برای این کار بودجه ای یک میلیارد دلاری تخصیص داده است.

البته کمپانی آنر با وارد شدن به بازار هند و تصاحب نزدیک به ده درصد از این بازار تلاش دارد تا دستگاه های هوشمند صوتی، تلویزیون و گجت های IoT را نیز به این بازار عرضه کند

منبع:

https://tech-news.ir/by-the-end-of-the-year-googles-alternative-apps-will-be-unveiled-in-huawei.html

همکاری اپل، گوگل و آمازون برای توسعه استاندارد خانه هوشمند

ساندبار جدید TCL با صدای دالبی اتموس مجازی معرفی شد

JBL سه ساندبار جدید را در ایفا ۲۰۱۹ معرفی کرد

های ,هواوی ,برنامه ,گوگل ,کرده ,بازار ,برنامه های ,خود را ,با توسعه ,این کار ,توسعه دهندگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
drzanan108 000nerkhha janblaghy airlesspump jamefavayedbook joyprogerti plastide offline-update delsatecco