چنانچه بخواهید به سرور گذرگاه دور خویش متصل شوید باید ویژگی ریموت کردن را با فعال سازی ریموت دسکتاپ اکتیو کنید. در این تعلیم با نحوه پرکار سازی ریموت دسکتاپ ویندوز سرور ۲۰۱۲ و شیوه پیوست به آن آشنا خواهید شد.

ویندوز سرور نسخه ای از خانواده ویندوز می باشد که به منظور نصب بر روی سرورها جاسازی و ارائه شده است.

در مقایسه با ویندوزهای نسخه ی دسکتاپ استیبل تر بوده و امکان کرش آن به مراتب کمتر است و از دشوار افزارهای نیرومند سرور با مقادیر بالای رم و سی پیو پشتیبانی می کند.

چنانچه از مجازی سازها بر روی سرور اختصاصی خویش کاربرد می کنیدبه راحتی می توانید با فعال کردن remote desktop نمایش دسکتاپ ویندوز سرور را از تو مجازی ساز داشته باشید.

چنانچه سرور شما در بستر شبکه درونی است و دسترسی به مانیتور سرور رو دارید به چهره فیزیکی به راحتی می توانید مراحل را اتمام دهید.

قدم به قدم فعال سازی ریموت دسکتاپ
۱ - پیش درآمد در محیط ویندوز بر روی منوی استارت کلیک کنید و در صفحه ی باز شده بر روی This PC کلیک راست کنید.

فعال کردن ریموت دسکتاپ

با ریموت دسکتاپ ( Remote Desktop ) آشنا شوید

۲ - حال بر روی Properties کلیک کنید، در پنجره ی مفتوح شده بر روی Remote settings کلیک کنید لغایت وارد بخش تنظیمات ریموت دسکتاپ شوید.

properties-فعال کردن ریموت دسکتاپ

۳ - در پنجره ی جدید مفتوح شده در سربرگ Remote گزینه Allow remote connections to this computer را فعال کنید و در ته بر روی Apply و پس Ok کلیک کنید.

allow remote connectio-فعال کردن ریموت دسکتاپ

به همین راحتی فعال سازی ریموت دسکتاپ ویندوز سرور ۲۰۱۲ را سپریدن دادید و از این به بعد خواهید توانست با افزار Remote Desktop Connection در سیستم شخصی خود و با داشتن اطلاعات IP و یوزر و پسورد به سرور خود لاگین کنید.

همچنین می توانید از تعلیم وصل شدن به سرور مجازی ویندوز استفاده کنید.

پورت قبل فرض سرویس Remote Desktop برابر ۳۳۸۹ هستش که توصیه می کنیم جهت بازداری از هک شدن سرور و انجام عملیات کرک بر روی سرورتان پورت دیفالت آن را تغییر دهید.

همکاری اپل، گوگل و آمازون برای توسعه استاندارد خانه هوشمند

ساندبار جدید TCL با صدای دالبی اتموس مجازی معرفی شد

JBL سه ساندبار جدید را در ایفا ۲۰۱۹ معرفی کرد

سرور ,ریموت ,دسکتاپ ,فعال ,ویندوز ,روی ,ریموت دسکتاپ ,بر روی ,ویندوز سرور ,سازی ریموت ,فعال سازی ,سازی ریموت دسکتاپ ,کردن ریموت دسکتاپ ,ریموت دسکتاپ ویندوز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
partishenedari khedasresjua berkeyeniloop barboard asrachat giapricenex backlinkjiffy sazegar02 sonax fakhteparnde